
| Fatning: | Integreret LED |
| Type batterilys:: | Kronelys |
| Højde: | 27,5 cm |
| Diameter: | 2 cm |
| Tænd/Sluk: | Afbryder på lampen |
| Produktvægt: | 0.065 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 722721 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn