
| Farve: | Grå |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | Integreret LED |
| Watt: | 44W |
| Højde: | 11.5 cm |
| Diameter: | 39.5 cm |
| Lumen: | 5000 |
| Materiale: | metal, akryl |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 1.04 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | G96894/22 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn