
| : | Børstet guld |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | E14 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 60W |
| Antal lyskilder: | 8 |
| Højde: | 40 cm |
| Længde: | 98 cm |
| Dybde: | 22 cm |
| Ledningslængde: | 110 cm |
| Materiale: | Stål, glas |
| Produktvægt: | 8,9 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 11400-8GO |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn