
| Farve: | Flerfarvet |
| Fatning: | E27 |
| Watt: | 60W |
| Antal lyskilder: | 2 |
| Højde: | 157,5 cm |
| Diameter: | 45,7 cm |
| Materiale: | Stål, glas |
| Tænd/Sluk: | Afbryder på lampen |
| Produktvægt: | 10,1 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | QZ-LARISSA-FL |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn