
| Farve: | Sort |
| Fatning: | E14 |
| Watt: | 40W |
| Antal lyskilder: | 2 |
| Højde: | 132 cm |
| Diameter: | 70 cm |
| Ledningslængde: | 190 cm |
| Tænd/Sluk: | Afbryder på lampen |
| Produktvægt: | 12.1 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Model gulvlampe: | Læselampe |
| Vare-ID: | A1972SVM |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn