
| Farve: | Hvid |
| Fatning: | Integreret LED |
| Type batterilys:: | LED-lys til udendørs brug |
| Watt: | 0,02W |
| Højde: | 28 cm |
| Diameter: | 2,2 cm |
| Produktvægt: | 0.096 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 061-96 |




Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn