
| Fatning: | G9 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 2,5W |
| Højde: | 3,8 cm |
| Bredde: | 1,6 cm |
| Lumen: | 190 |
| Kelvin: | 2200-3000K |
| Volt: | 230V |
| Produktvægt: | 0.018 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 4433825 |





Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn