
| Farve: | Gennemsigtig |
| Fatning: | Integreret LED |
| Højde: | 14.5 cm |
| Bredde: | 8.5 cm |
| Dybde: | 0.5 cm |
| Ledningslængde: | 150 cm |
| Materiale: | Plast |
| Produktvægt: | 0,05 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 083-00 |


Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn