
| Farve: | Hvid |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | GU10 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 8W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 46 cm |
| Diameter: | 5,6 cm |
| Materiale: | Stål |
| Antal lamper i spotlight: | 1 |
| Model Spotlight: | Rund |
| Vare-ID: | 29877 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn