
| Farve: | Sort |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | Nej |
| Watt: | 2,86W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 15 cm |
| Bredde: | 10 cm |
| Ledningslængde: | 500 cm |
| Materiale: | Gummi, PET |
| Produktvægt: | 0.45 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 107989 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn