
| Fatning: | Integreret LED |
| Watt: | 14W |
| Højde: | 37 cm |
| Bredde: | 35 cm |
| Dybde: | 11 cm |
| Lumen: | 760 lm |
| Materiale: | Metal / Plast |
| Tænd/Sluk: | Dæmper på lampen |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 0,62 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 18800-90 |


Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn