
| : | Messing |
| Ophæng: | Hænges på loftkrog |
| Fatning: | E14 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 8W |
| Antal lyskilder: | 3 |
| Højde: | 37 cm |
| Diameter: | 51,5 cm |
| Materiale: | Metal |
| Produktvægt: | 5.5 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 4202450-7002 |



Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn