
| Batteritid: | 6-10h |
| Fatning: | Integreret LED |
| Watt: | 1W |
| Højde: | 22,5 cm |
| Diameter: | 15 cm |
| Materiale: | Metal, plastik |
| Tænd/Sluk: | Afbryder på lampen |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | LM2189YE |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn