Luciak er en træstage med fem lys. En dekorativ lysestage, der spreder en varm julestemning i hjemmet. Leveres med 1,8 m hvid ledning, strømafbryder og stik. Indeholder 5 udskiftelige E10-pærer (55V).
BEMÆRK! Lysestagen er håndmalet, hvilket kan give forskelle og mærker, der ikke kan undgås.

| Farve: | Multi-formål |
| Fatning: | E10 |
| Lyskilder: | Glødepærer |
| Batteri: | Nej |
| Watt: | 3 |
| Antal lyskilder: | 5 |
| Højde: | 22 cm |
| Bredde: | 33 cm |
| Dybde: | 7 cm |
| Ledningslængde: | 180 cm |
| Materiale: | Træ |
| Produktvægt: | 0,93 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 655-80 |


Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn