
| : | Brun |
| Fatning: | Integreret LED |
| Type solcellelampe: | Jord |
| Watt: | 0,06W |
| Højde: | 37 cm |
| Diameter: | 15 cm |
| Ledningslængde: | 100 cm |
| IP-klassificering: | IP44 |
| Materiale: | Metal |
| Produktvægt: | 0,26 kg |
| Vare-ID: | 483-06 |


Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn