
| Farve: | Gennemsigtig |
| Fatning: | Integreret LED |
| Batteri: | Ja |
| Brug af julebelysning: | Indendørs |
| Lysfarvetone: | Varmhvidt Lys |
| Watt: | 0,50W |
| Højde: | 120 cm |
| Længde: | 125 cm |
| Dybde: | 1 cm |
| Ledningslængde: | 50 cm |
| Materiale: | Plast |
| Produktvægt: | 0,33 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 729-42 |


Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn