Gardinløkke med stjernedekorationer til indendørs brug. Skaber en behagelig atmosfære i hjemmet, med IP20 transformer. Leveres med 5m gennemsigtig ledning. Integreret LED-belysning.

| Farve: | Sølv |
| Fatning: | Integreret LED |
| Batteri: | Nej |
| Brug af julebelysning: | Indendørs |
| Lysfarvetone: | Hvidt Lys |
| Watt: | 1,6W |
| Højde: | 80 cm |
| Længde: | 120 cm |
| Ledningslængde: | 500 cm |
| Materiale: | Plast |
| Produktvægt: | 0,2 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 582-20-1 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn