En dejlig lyskæde med et varmt hvidt skær og 8 tredimensionelle hvide stjerner, hver stjerne har 12 punkter. Sløjfen er til indendørs brug, batteridrevet og med timerfunktion, 6 timer tændt, 18 timer slukket, repetitiv. En klassisk juledekoration, som du nemt kan have foran dig i alle vintermånederne for at sprede lys og skabe en hyggelig stemning derhjemme. 3 AA batterier medfølger ikke. Brændetid ca. 80 timer. Integreret LED-belysning.

| Farve: | Hvid |
| Fatning: | Integreret LED |
| Batteri: | Ja |
| Brug af julebelysning: | Indendørs |
| Lysfarvetone: | Varmhvidt Lys |
| Watt: | 0,2W |
| Højde: | 10 cm |
| Længde: | 210 cm |
| Dybde: | 12 cm |
| Ledningslængde: | 50 cm |
| Materiale: | Plast |
| Produktvægt: | 0,25 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 729-62 |





Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn