Dekorativ lyssnor med 100 frostede LED dugdråber, chaserboks med 11 funktioner. Vælg mellem varmt hvidt eller flerfarvet lys. Kan bruges til diverse dekorationer til hverdag eller fest. Sløjfen er sølvfarvet og 10 m lang. Leveres med 3 m gennemsigtig ledning og stik.

| Farve: | Flerfarvet |
| Fatning: | Integreret LED |
| Batteri: | Nej |
| Brug af julebelysning: | Indendørs |
| Lysfarvetone: | Flerfarvet |
| Watt: | 0,9W |
| Længde: | 1000 cm |
| Ledningslængde: | 300 cm |
| Lumen: | 61lm |
| Materiale: | Plast |
| Produktvægt: | 0,11 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 456-28-1 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn