Dekorativ lyskæde med 40 flerfarvede LED-dugdråber. Kan bruges til forskellige dekorationer, f.eks. duge, blomsterarrangementer, i vinduer, på væggen etc. Sløjfen har indbygget timer, 6 timer tændt, 18 timer slukket, gentagelse. 3 AA batterier medfølger ikke. Brændetid ca. 100 timer.

| Farve: | Flerfarvet |
| Fatning: | Integreret LED |
| Batteri: | Ja |
| Brug af julebelysning: | Indendørs |
| Lysfarvetone: | Flerfarvet |
| Watt: | 0,6W |
| Længde: | 400 cm |
| Ledningslængde: | 50 cm |
| Materiale: | Plast |
| Produktvægt: | 0,04 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 728-36 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn