Lyssnor til indendørs brug dekoreret med 10 træfigurer i smukke farver. Udstyret med timer, 6 timer tændt, 18 timer slukket, gentagelse. Figurerne er bundet med hamperov. Dekorativ indretning, der giver hjemmet et hyggeligt skær. 2 AA batterier medfølger ikke. Brændetid ca. 60 timer.

| Farve: | Flerfarvet |
| Fatning: | Integreret LED |
| Batteri: | Ja |
| Brug af julebelysning: | Indendørs |
| Lysfarvetone: | Varmhvidt Lys |
| Watt: | 0,1W |
| Højde: | 6 cm |
| Længde: | 180 cm |
| Dybde: | 5 cm |
| Ledningslængde: | 30 cm |
| Materiale: | Træ |
| Tænd/Sluk: | Afbryder på lampen |
| Produktvægt: | 0,06 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 729-31 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn