
| Farve: | Grøn |
| Fatning: | Integreret LED |
| Watt: | 2,4W |
| Højde: | 2 cm |
| Længde: | 1300 cm |
| Ledningslængde: | 500 cm |
| IP-klassificering: | IP44 |
| Materiale: | Gummi |
| Produktvægt: | 0.58 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 702245 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn