
| Fatning: | E27 |
| Watt: | 0,5W |
| Højde: | 10,5 cm |
| Diameter: | 6 cm |
| Lumen: | 70lm |
| Kelvin: | 2500K |
| Produktvægt: | 0,03 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 264010132 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn