
| title_da: | Sort |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | 3-trins dæmpbar med afbryder |
| Batteri: | Nej |
| Brug af julebelysning: | Udendørs |
| Lysfarvetone: | Varmhvidt Lys |
| Watt: | 2W |
| Højde: | 250 cm |
| Længde: | 250 cm |
| Ledningslængde: | 500 cm |
| IP-klassificering: | IP44 |
| Materiale: | Plast |
| Kelvin: | 2700K |
| Produktvægt: | 0.5 kg |
| Produktionsland: | CH |
| Vare-ID: | 114304-80 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn