
| Farve: | Sort |
| Fatning: | Integreret LED |
| Batteri: | Nej |
| Brug af julebelysning: | Udendørs |
| Lysfarvetone: | Varmgult Lys |
| Watt: | 3,09W |
| Højde: | 300 cm |
| Længde: | 300 cm |
| Dybde: | 0,5 cm |
| Ledningslængde: | 500 cm |
| IP-klassificering: | IP44 |
| Kelvin: | 1900K |
| Produktvægt: | 0,59 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 594-22-1 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn