
| Farve: | Lyst træ |
| Fatning: | E27 |
| Fremstillet i Europa: | Ja |
| Watt: | 25W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 55 cm |
| Diameter: | 35 cm |
| Ledningslængde: | 150 cm |
| Materiale: | træ, tekstil |
| Tænd/Sluk: | Dæmper på lampen |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 2.24 kg |
| Produktionsland: | PL |
| Vare-ID: | G93115/75 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn