
| Farve: | Mat sort |
| Fatning: | E27 |
| Watt: | 40W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 27.5 cm |
| Bredde: | 20.5 cm |
| Længde: | 24.8 cm |
| Installation væglampe: | Fast montering/Skruemontering |
| Materiale: | metal, bambus |
| Tænd/Sluk: | Via vægafbryder/dæmper |
| Produktvægt: | 0.5 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 99675A76 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn