
| Farve: | Guld |
| Fatning: | G9 |
| Watt: | 25W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Diameter: | 16.5 cm |
| Dybde: | 7.5 cm |
| Installation væglampe: | Fast montering/Skruemontering |
| Materiale: | metal |
| Tænd/Sluk: | Via vægafbryder/dæmper |
| Produktvægt: | 0.29 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 90220/69 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn