
| Farve: | Bronze |
| Fatning: | E27 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 60W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 28.1 cm |
| Bredde: | 17.8 cm |
| Dybde: | 20.5 cm |
| IP-klassificering: | IP44 |
| Materiale: | Vejrbestandig komposit, klart glas |
| Produktvægt: | 1.17 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Model Udendørslampe: | Rundstrålende |
| Vare-ID: | QZ-MARBLEHEAD2-S |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn