Marigold Stars White 45 cm er en elegant hængende julestjerne fra den populære Marigold-serie. Med sin smukke hvide papirskærm giver den en blød og moderne fornemmelse som er en smuk kontrast til de mere traditionelle julestjerner. Perfekt til at skabe en stilfuld julestemning i dit hjem. Leveres med 3,5 m ledning med strømafbryder og stik.
Pære medfølger ikke.

| Fatning: | E14 |
| Type stjerne: | Hængende |
| Ophæng: | Inkluderet |
| Watt: | 25W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 45 cm |
| Bredde: | 45 cm |
| Dybde: | 19 cm |
| Ledningslængde: | 350 cm |
| Materiale: | Papir |
| Produktvægt: | 0.53 kg |
| Produktionsland: | IN |
| Vare-ID: | 705306 |





































Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn