
| Farve: | Sort |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | Nej |
| Watt: | 5,3W |
| Højde: | 9 cm |
| Bredde: | 50 cm |
| Længde: | 50 cm |
| Lumen: | 2800 |
| Materiale: | aluminium, stål, træ, plast |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 0.916 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 99793 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn