
| Fatning: | Integreret LED |
| Type solcellelampe: | Bærbar |
| Watt: | 0,06W |
| Højde: | 31,5 cm |
| Diameter: | 18 cm |
| IP-klassificering: | IP44 |
| Materiale: | ABS |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | LM2289RD |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn