
| Fremstillet i Europa: | Ja |
| Højde: | 50 cm |
| Bredde: | 9,6 cm |
| Dybde: | 9,6 cm |
| Materiale: | Stål |
| Produktvægt: | 1.214 kg |
| Produktionsland: | HU |
| Vare-ID: | 447-000 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn