
| : | Sort |
| Fatning: | G9 |
| Watt: | 15W |
| Antal lyskilder: | 3 |
| Højde: | 160 cm |
| Diameter: | 28 cm |
| Længde: | 50 cm |
| Ledningslængde: | 180 cm |
| Materiale: | Metal, glas |
| Produktvægt: | 6,5 kg |
| Model gulvlampe: | Generel belysning |
| Vare-ID: | 17023-001 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn