
| Farve: | Sort |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | E27 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Fremstillet i Europa: | Ja |
| Watt: | 40W |
| Antal lyskilder: | 2 |
| Højde: | 110 cm |
| Bredde: | 22 cm |
| Længde: | 78 cm |
| Materiale: | stål, tekstil |
| Produktvægt: | 1.427 kg |
| Produktionsland: | HU |
| Vare-ID: | 99044 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn