
| Farve: | Mat sort |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 19,3W |
| Højde: | 8.5 cm |
| Bredde: | 45.5 cm |
| Længde: | 45.5 cm |
| Lumen: | 1175 |
| Materiale: | blødt stål, aluminium, PVC |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 0.36 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 694-4BK |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn