
| Farve: | Sort |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | Nej |
| Watt: | 7W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 5.5 cm |
| Bredde: | 60.4 cm |
| Længde: | 8.8 cm |
| IP-klassificering: | IP44 |
| Lumen: | 680 |
| Installation væglampe: | Fast montering/Skruemontering |
| Materiale: | Metal |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 0,520 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Model Badeværelseslampe: | Væglampe |
| Vare-ID: | 283270232 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn