
| Farve: | Sort |
| Fatning: | G9 |
| Watt: | 28W |
| Antal lyskilder: | 3 |
| Højde: | 148 cm |
| Diameter: | 38,8 cm |
| Ledningslængde: | 2 cm |
| Materiale: | Stål, glas |
| Produktvægt: | 4 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Model gulvlampe: | Dekoration |
| Vare-ID: | 4058075759244 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn