
| Farve: | Røg grå |
| Ophæng: | Hænges på loftkrog |
| Fatning: | G9 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 20W |
| Antal lyskilder: | 13 |
| Højde: | 49 cm |
| Bredde: | 56 cm |
| Materiale: | Metal, glas |
| Produktvægt: | 5.8 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 108845 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn