Messingfarvet metalstjerne med mange fine detaljer. En dejlig julestjerne til at pynte vinduet med. Leveres med en 3,5 m hvid ledning og stik. Lyskilde medfølger ikke.

| Farve: | Messing |
| Fatning: | E14 |
| Fremstillet i Europa: | Ja |
| Type stjerne: | Hængende |
| Ophæng: | Inkluderet |
| Watt: | 25W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 36 cm |
| Bredde: | 25 cm |
| Dybde: | 6 cm |
| Ledningslængde: | 3,5 cm |
| Materiale: | Metal |
| Produktvægt: | 0,3 kg |
| Produktionsland: | SE |
| Vare-ID: | 797-00 |






Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn