
| Farve: | Røg grå |
| Ophæng: | Hænges på loftkrog |
| Fatning: | G9 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 7x25W |
| Antal lyskilder: | 7 |
| Højde: | 26 cm |
| Bredde: | 58 cm |
| Dybde: | 28 cm |
| Produktvægt: | 1,8 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 65018-15 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn