
| Farve: | Klar |
| Ophæng: | Hænges på loftkrog |
| Fatning: | G9 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | Max 5x40W |
| Antal lyskilder: | 5 |
| Højde: | 42 cm |
| Diameter: | 45 cm |
| Materiale: | Metal / glas |
| Produktvægt: | 3,4 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | T6241 |


Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn