
| Farve: | Hvid |
| Fatning: | E27 |
| Fremstillet i Europa: | Ja |
| Watt: | 10W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 30 cm |
| Bredde: | 8 cm |
| Længde: | 20 cm |
| Installation væglampe: | Fast montering/Skruemontering |
| Materiale: | pulverlakeret stål |
| Produktvægt: | 1 kg |
| Produktionsland: | PL |
| Vare-ID: | 697/K1 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn