
| : | Sort |
| Ophæng: | Hænges på loftkrog |
| Fatning: | E27 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 10W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 25 cm |
| Diameter: | 16 cm |
| Ledningslængde: | 115 cm |
| Materiale: | Metal, træ |
| Produktvægt: | 0,7 kg |
| Vare-ID: | 15500-888 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn