
| Farve: | Messing |
| Fatning: | E10 |
| Batteri: | Nej |
| Watt: | 3 |
| Antal lyskilder: | 3 |
| Højde: | 50 cm |
| Bredde: | 30 cm |
| Dybde: | 8 cm |
| Ledningslængde: | 200 cm |
| Materiale: | Metal |
| Produktvægt: | 0.75 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 615063 |


Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn