En dekorativ grøn guirlande til at dekorere indendørs eller udendørs. Placer den omkring dørkarmen eller på bænken ved indgangen.

| : | Grøn |
| Batteri: | Nej |
| Brug af julebelysning: | Udendørs |
| Højde: | 30 cm |
| Længde: | 500 cm |
| Dybde: | 15 cm |
| Materiale: | Plast |
| Produktvægt: | 2,15 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 612-20 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn