
| Farve: | Hvid |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 7,5 |
| Højde: | 44 cm |
| Bredde: | 47 cm |
| Dybde: | 6,5 cm |
| Ledningslængde: | 200 cm |
| Installation væglampe: | Leveres med ledning og EU-stik |
| Materiale: | Polyresin |
| Tænd/Sluk: | Afbryder på lampen |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 1.75 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 133008 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn