Elegant juledekoration med julemanden i en slæde og rensdyr, oplyst af farverige LED-lys. Detaljeret design, der leder tankerne hen på juleaftens magi. Perfekt som blikfang til bord eller vindueskarm. Drives af 3xAAA batterier (1,5V), medfølger ikke. Brændetid i batteridrift op til 34 timer. En klassisk julefigur i smuk vintage.

| Farve: | Flerfarvet |
| Fatning: | Integreret LED |
| Batteri: | Ja |
| Brug af julebelysning: | Indendørs |
| Højde: | 14 cm |
| Bredde: | 35,5 cm |
| Dybde: | 6,5 cm |
| Materiale: | Polyresin |
| Produktvægt: | 0.25 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 4205-000 |






Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn