
| Fatning: | Integreret LED |
| Watt: | 12W |
| Bredde: | 10,8 cm |
| Længde: | 50 cm |
| Dybde: | 7 cm |
| Lumen: | 610lm |
| Installation væglampe: | Fast montering/Skruemontering |
| Materiale: | Stål |
| Tænd/Sluk: | Via vægafbryder/dæmper |
| Kelvin: | 2700K |
| Produktvægt: | 1,7 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 62725 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn