
| Fatning: | Integreret LED |
| Watt: | 9W |
| Højde: | 67 cm |
| Længde: | 49 cm |
| Dybde: | 17,6 cm |
| Ledningslængde: | 1,6 cm |
| Lumen: | 900lm |
| Installation væglampe: | Leveres med ledning og EU-stik |
| Materiale: | Stål, plast |
| Tænd/Sluk: | Dæmper på lampen |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 0,9 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 4099854388385 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn